Mekan Restaurant Ziyaretçi Defteri

 

Geçen Cuma akşamı her şeyi ile harika bir ortamda yeni yıla Mekan'da girdik. Geçen yıl da aynı mekandaydık. Risk almadık çünkü Mekan'ın aile ortamı kendimizi bir anda "oralı" yaptı. Birey olarak değerli olduğumuzu hissettik. Bu rahatlıkla fazla içmeye gerek kalmadan çoştuk eğlendik. Mari'nin yemeklerini anlatabilecek kelime bulamıyorum,  zaten Mari nin yemekleri anlatılmaz yenir, yani o zevk sözle paylaşılmaz yaşanır. Klodet'in yerleştirme ve rezervasyon konusundaki titizliği, Riletin evinde ağırlarmış gibi yakınlığı, Metin'nin bitmeyen enerjisi, Ceki'nin tüm mekana hakimiyeti ve sağladığı ahenk... Daha ne olsun :) Sevgili Hasan aynı anda bu kadar insana yetişmene, herkese güler yüz göstermene işini severek yapmana hayranım. Sevgili Mekan dostları sözlerimin bazıları kalıp gelebilir ama gerçek duygularım olduğunu bilmenizi isterim. Yılbaşı gecemizin güzel geçmesi için çaba harcayan herkese sonsuz teşekkürler. Mekan'ın yıllar sonra bile bu heyecanla gelinen bir yer olmasını ümit ediyorum. İstanbul da çok az yere büyükbaba torununa bak biz burada eğlenirdik gel yemek yemeğe gidelim diyebiliyor. Bana bunu yaşabileceğiniz umuduyla heycanınızı yitirmeden sevgiyle mutlu kalın.
Jaymi Benbanaste

 

40. yaşımı arkadaşlarım ve sevdiklerimle kalabalık bir grup halinde MEKAN'da kutladım, Hayatımda asla unutamayacağım bir gece oldu. MEKAN muhteşemdi. Biz MEKAN’ımızı bulduk, evimin salonunda eğlenmiş gibiydik, Müzik harikaydı, çok sıcak ve çok nezih bir ortamdı... Burdan herkese doğum günlerinizi bu mekanda geçirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ne iyi etmişsiniz de böyle bir MEKAN yaratmışsınız, Metin Bey, Ceki Bey ve tüm ekibinize sonsuz teşekkürlerimle.....
Ebru Çelenk

 

Uzun zamandır bu kadar çok eğlenmemiştim, müzik, yemekler ve güleryüz.. Sevgililer günü konsepti ve hanımlara verilen hediyeler... Herşey için teşekkürler... harikasınız...
Gül Ayözger

 

Mari Hanım hem çok özel hem de pek hüzünlü güzelsiniz, 18 Haziran akşamı bizi muhteşem mezelerinizle, müziğinizle ve nefis şahsiyetinizle mutlu ettiniz. Tekrar görüşmek üzere. Ömrünüze Bereket...

Tuncer Kaan Ünal

 

Mari ve Moşe'nin profesyonel misafirperverliği ve müşterilerinin yaşına göre abilik, ablalık, annelik, babalık ve herşeyden önce samimi ve içten dostluk yaptıkları ortamda leziz yemekleri ile her saatte gidebileceğimiz yer. Teşekkürler... İyiki Mekan var, iyiki sizin gibi işletmecileri var...

Nur Özgül

 

Beyoğlu Mekan’da: Karşılama Muhteşem, Servis Muhteşem, Lezzet Muhteşem, Eğlence Muhteşem, Müzik Muhteşem, Ambiyans Muhtesem… Kısaca Beyoğlu Mekan MUHTEŞEM… Herkese tavsiye ederim...
Zuhal Sabancı

 

Beyoğlunda İSTE BUDUR BENİM MEKANIM diyebileceğiniz eşsiz lezzetleri, sımsıcacık ortamıyla Mekan Restaurant, yolu beyoğluna düşen herkese kesinnnnn tavsiyemdir... Dolmalari ve tabiki topiikkkk mezesiiii eeennnfffeessss ;)
Merve Uzman

 

Cuma günkü parti için çok teşekkür ederiz. Hayatımda asla unutamayacağım bir gece oldu. Yemekler ve eğlence mükemmeldi. Tekrar ve tekrar geleceğiz. Artık tüm doğumgünlerini sizin mekanda yapıcaz :) Çok sıcak bir ortam...... Burdan herkese doğum günlerinizi bu mekanda geçirmenizi şiddetle tavsiye ederim. En yakında zamanda görüşmek üzere...
Melis Ovacı

 

Hani bazi mekanlar vardır, insanları ve enerjisi ile sizi ve icinizi sımsıcak yapar ve dahası  ayrılmak istemezsiniz, hatta ve hatta zor gelir insana boyle ortamları terkedip gitmek. İşte Mekan da böyle bir yer , Mekan Ailesine böyle  ayrıcalıklı bir yer yarattıkları için pek çok teşekkürler ediyoruz.
Neslihan Peksayar

 

Kesinlikle ve kesinlikle herkesin gitmesi gereken bir MEKAN ve tek kelimeyle mükemmel.
Yasemin Öztürk Taşkin 

 

Sahane bir mekan sahane isletmeciler olmaz boyle mezeler bundan sonra daimi mekanimizdir, Metin bey, Mari ve de Hasan hep varolunnnn
Buket Arbatli 

 

Böyle  güzel  bir Mekanda Doğum günümü sevdiğim dostlarımla beraber paylaşmak  ve de en önemlisi  Mekan’ın  sıcacık atmosferinde güleryüzlü  personeli ,  Mari’nin nefis yemekleri ile harmanlanıyorsa, Mekan sahipleride  sizleri rahat hissetirebiliyorsa daha ne isterim. Burası gerçekten olağanüstü herkese öneriyorum.
Fatih Canlı

 

Süper bir kına gecesi geçirdik, Mekancıların özel ilgisi , super mezeleri , sımsıcacık ortamı ile inanılmaz bir MEKAN yaratmışlar. Kendimi  çok özel hisettiren tüm Mekan Ekibine sonsuz teşekürler. En kısa zamanda düğünümden hemen sonra  tekrar sizinleyiz..
Candan

 

Dün gece Mekan'dan ayrılırken size teşekkür etme imkanı bulamayınca iki satır da olsa yazmak istedim. Her şey için çok çok teşekkürler. Arkadaşlarımın hepsi gayet memnun ayrıldı Mekan'dan. Muhteşem yemekler, güzel eğlence, sıcak atmosfer, çalışkan ve nazik servis elemanı arkadaşlar gerçekten sizi benzerlerinizden çok farklı kılmış. Baştan beri bana gösterdiğiniz sabırlı ilgi için de ayrıca teşekkürler. İnşallah yakın bir gelecekte başka bir organizasyonda tekrar görüşme imkanı buluruz.
Banuhan İpeköz

 

"Geçici olan bir anın bile,zengin bir geçmişi vardır." demiş bir şair. Marie'nin mekanında geçirdiğimiz geçici olmayan anların geçmişi ne kadar zengindir acaba? Bu mekanı özel kılan, işte bu çok zengin bir geçmişe sahip olmaktır. Yoksa bu lezzetler ve sahiplerinin insana iyi insan olduğunu hissettiren heyecanları nereden nasıl gelecek?
Oğuz Gemalmaz

 

İlk günlerinden beri müşterileriyim, tüm arkadaşlara tavsiye ederim. En önemli özellikleri
hep aynı heyecan içindeler.
Tayfun Ateş

 

Son derece sıcak ve samimi bir ortam. Yemekler enfes. Teşekkürler.

Nehir Tezel

 

Veciz bir ifade ile, Mekanı, MEKAN yapan oranın sahipleri, sahibeleri ve sahiplenenleridir.
Adom Yarcan

 

Yemek ve mezeler olağanüstü, ama herşeyden önce sıcak sohbet ve ilgi hepsinden daha önemli. Böyle bir Mekan yarattığınız için teşekkür ediyorum...
Fırat Namlı

 

Sevgili MEKAN Ailesine uzaklardan sevgilerimi yolluyor ve en kısa zamanda goruşmek uzere diyorum. Resimler super, bu başarıyı yakalamanız kesinlikle tesaduf degil o kadar canı gonulden ve naturelsinizki bunu hak ediyorsunuz insanlar mekanı kendi mekanları gibi gordukleri icin seviyolar bunda da tabiki Ceki ve Metin’in hakkını da yemiyorum tabiki başarılarınızın devamını canı gonulden diliyorum tum aileyi tebrik ediyorum.
Izak Benoraya

 

Dün akşam Arkas Holding çalışanları olarak sizlerin konuğu idik. Bugünde devam eden geri bildirimler bize gösterdiğiniz sıcak ve yakın ilgiden hepimiz ziyadesi ile memnun kaldığımızı gösteriyor. Bu cömert, sıcak, limitsiz bol çeşitli sunumunuz, tüm çalışanların guler yüzlü yaklaşımları, ev konseptindeki sıcak mekanınız, sizin ve Hanımefendimizin yakın ilgi ve alakası ve de  diğer tüm güzellikler için şahsınızda tüm emeği geçen arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkur ederiz. Yine ilk fırsatta sizlerin konuğunuz olacağımızdan emin olabilirsiniz.
Ahmet Aytogan

 

Dün gece MEKAN’da oluşan atmosfer ve güzel hoş rahat ortamda sizlerle tanışmak çok güzel bir duygu. Bu güzel MEKAN’ınızı böyle hoş sempatik havasından eksik etmeyin. Topluca tüm grubumuz çok memnun ayrıldık. Bilhassa aramızda olan hocamız çok haz duydu. En iyi dileklerimle.
Metin KAAN

 

Merhaba Siz ne güzel bir yer mişiniz böyle. Aynı sahipleri gibi nezih ve çok şık bir mekan. Siteniz harika. Hayırlı işleriniz olsun. Fırsat bulup geleceğim umarım.
Tuna Halfon

 

Şehir Efsanesi oldunuz artık tüm fısıltı gazeteleri sizleri konuşuyor. Mekan Sahiplerini, personelini ve orada emeği geçenleri kutluyorum. Birkere Mekanı keşfettikten sonra hep ve her zaman Mekan diyorum. Böyle bir yeri yarattığınız için teşekkürler....
Dilek

 

24 Şubat Salı akşamı saat 19.00 'da Beyoğlu MEKAN Restoran'da toplandık.  Birarada yemek ve müzik ile çok güzel atmosfer gecenin unutulmaz yanı oldu... Tesekkurler...
RUYIAD – Rumeli Yönetici ve İşadamları Derneği

 

Her şey için çok teşekkür ederiz.
Bıçakcı - Tanverdi Hukuk Bürosu Çalışanları

Güngör Uras

 

Yurtdışındayım, yakında İstanbul'da olacağım, MEKAN RESTAURANT'a gitmeyi çok istiyorum. Arkadaşlarımdan ve dostlarımdan katılanlar olmuş, rahat bir mekan olduğunu duydum. Selamlar.
Nabi Yavuz Şenturan

 

Dün gece biz dört bayan MEKAN RESTAURANT'da çok keyfli zaman geçirdik. Yemekler güzel, ilgi alaka muhteşem, hepsi bir tarafa en önemlisi ortam çok sıcaktı. Herşey için teşekkürler.
Fazıla Yörük

 

4 bayan bu gece öyle bir MEKAN’a gittik ki, benim için eve gelince biz geldik merak etmeyin diyebileceğim bir aile ortamı ve de yıllardır bozulmayan kalite (hem yemek, hem de insan ilişkisinde). Teşekkürler.
Işın Aksoy Ünal

 

Lezzetler, Mekan, işletmenin candan ilgisi harika. Özellikle Marinin :)) herkesin gitmesini tavsiye ederim.
Yasemin Sencinar

 

Lezzetli yemekler, iyi servis, hoş müzik ama en önemlisi içten misafirperverliğiniz ile çok keyifli bir gece geçirdik. Resimlerle unutulmaz kıldığınız için ayrıca teşekkürler.
Seda Kayrak

 

 

Görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir.
Ziyaretçi Defterine yazmak istediğiniz mesajlarınızı

info@mekanrestaurant.com email adresine göndermenizi rica ederiz.

 

 

Mekan Restaurant Etkinlikler Foto Galeri Mekan Menu Basında Mekan Bize Ulaşın

 

Mekan Restaurant | Mekan Menü | Mekan Galeri | Özel Günler | Basında Mekan | Mekan Video

 

Bize Ulaşın | Haberler | Facebook | Ziyaretçi Defteri | English

 

© Copyright 2015 Mekan Restaurant

Rezervasyon: 0212 252 60 52