BASINDA MEKAN RESTAURANT

 

TİMEOUT YEME & İÇME REHBERİ, ŞUBAT 2010

 

Mekan Restaurant, TimeOut yazarları tarafından lezzet ve ambiyans kriterleri içerisinde İstanbulda az sayıdaki dikkate değer buldukları mekanlar listesindedir.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

HABER TÜRK GAZETESİ, 04 ŞUBAT 2010

 

Mekan, farklı yemeklerinden, işletmecilerin hayat dolu eğlenceli kimliklerine kadar kendine has atmosferiyle dikkat çeken bir mekan. Kendinizi evinizde hissettiren cümlesinin hakkını veren Mekan, İstiklal Caddesi'nden Tünel'e doğru giderken, Odakule'ye varmadan soldaki Eski Çiçekçi Sokağı'nda.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

 

COCO COLA MUTLULUK KİTABI

 

Marie Esgici: Cumartesi sabahı, Eminönü'ne, Balık Pazarı'na gitmek onu çok mutlu ediyor. Müşterileri için daima en güzel mönüleri hazırlıyor.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

MİLLİYET GAZETESİ, 17 KASIM 2009

 

Mekan'ın öyle havalı bir tabelası yok, bulan bulsun misali... Ancak buraya bir kez yolu düşende müdavimi oluyor. Murat Belge, Uğur Yücel, Ece Temelkuran, Nevra Serezli sadık müşterileri arasında. Anlaşılan bizde öyle olacağız. Zeytinyağlılar, özel sıcaklar, etnik mezeler ve dahası... Ne ararsanız var. Cumartesi geceleriyse bu tatlara bir de canlı müzik ekleniyor...

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

 

KEYF-İ İSTANBUL DERGİSİ, TEMMUZ 2008

 

Elli yıllık iki dostun bir lezzet sihirbazı ile tanışıp rüyalarını gerçekleştirdiği bu mekanda yemeğe olduğu kadar eğlenceye de doyacaksınız. Müzik, sohbet, fıkralar, yelkenci dostlar ve tiyatro severlerle mutluluğa yelken açacaksınız.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

TIMEOUT DERGİSİ, MART 2008

 

Odakule'nin karşı sokağında, sevimli, mütevazı bir yer. Herkes orada rahat hissettiği, kendi mekanı gibi gördüğü için adı “Mekan”. İki kattan oluşuyor ve ikisinin de sokak üzerinde ayrı girişi var. Açık mutfağın da bulunduğu alt kat kafe, üst kat ise meyhane gibi tasarlanmış.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

AKŞAM GAZETESİ, "LADY LEZZET" KÖŞE YAZISI

09 MART 2008

 

Kendini ev ortamındaymış gibi rahat hissetmek ve leziz etnik mezelerin tadına varmak isteyenlerin Beyoğlu'nda yeni açılan Mekan Restaurant'a uğramaları önerilir. Her şeyden önce, klasik bir meyhaneden farklı, ev gibi bir mekan bu ‘Mekan'.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

AURORA DERGİSİ, MART 2008

 

Aslında bu sayfalarda okuyacağınız yazı, restauranttan daha çok iki güzel arkadaşın biraraya gelerek yarattıkları farklı lezzetin hikayesi… İstanbul Beyoğlu'nda bulunan Mekan, sadece İstanbul'luların değil, lezzetini bir kez olsun tatmış herkesin mekanı oluvermiş.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

DİŞ DOSTU DERGİSİ, MART 2008

 

Beyoğlunda farklı bir lezzet mekânı olan Mekân Restaurant, akşam yemeklerinde olduğu kadar öğlen yemeklerinde de alışkanlık olmaya aday. Sıcak atmosferi, enfes ev yemekleri ve tadına doyulmaz mezeleriyle müdavimi olacağınız Mekan Restaurant ile keyfinize keyif katabileceksiniz.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

"İstanbul.net.tr" Websitesi

 

Mekan yemeklerini bugüne kadar tatmadıysanız, lezzete doymamışsınız demektir. Zeytinyağlılarımız, özel sıcaklarımız, etnik mezelerimiz sizleri farklı kültürlere götürüp önce damaklarınızı sonra sizleri mest edecek.

 

Devamı için lütfen TIKLAYINIZ.

 

 

FACEBOOK Ziyaretçi Defteri

 

 

Mekan Restaurant Etkinlikler Foto Galeri Mekan Menu Basında Mekan Bize Ulaşın

 

 

Mekan Restaurant | Mekan Menü | Mekan Galeri | Özel Günler | Basında Mekan | Mekan Video

 

Bize Ulaşın | Haberler | Facebook | Ziyaretçi Defteri | English

 

© Copyright 2015 Mekan Restaurant

Rezervasyon: 0212 252 60 52